! Laatste nieuws !


C-ploeg wordt opgevist en blijft in 4de Provinciale.

! 4 mei - Eindrondes !


  A ploeg: max: C2, C4, C4, D0
  17:00 - Hamme C - Eikenlo A : 2 - 10

  C ploeg: max: E4-E4-E6-E6
  13:00 - Eikenlo C - Rooigem M : 9 - 3
  17:00 - Eikenlo C - (winnaar Aalst E - Stekene G) : 3 - 9

  In het lokaal van De Pinte, Polderbos, 9840 De Pinte


! Algemene leden vergadering !


  Di 21/05/2024 20:00 - Algemene leden vergadering

! Voor uw agenda !


  Za 28/10/2023 om 18:30 - Mosselsouper - Vol-au-vent
  Onze mosselsouper was weer een groot succes.
  Bedankt aan alle helpers en eters!
Affiche en prijzen - klik op foto
Mosselsouper


  Vr 29/12/2023 om 20:00 - Clubkampioenschap Enkel
  Winnaar: Rik Smitz
  Halve finale: Kris D'Hondt - Filip Depoortere: 3-1
  Halve finale: Rik Smitz - Bert Ruysseveldt: 3-0
  Finale: Rik Smitz - Kris D'Hondt: 3-1
  

  Za 06/01/2024 om 19:00 - Nieuwjaarsreceptie en Memorial
  Winnaar: Kris D'Hondt
  Halve finale: Filip Lebrun - Filip Depoortere: 3-1
  Halve finale: Kris D'Hondt - Mark Dirksen: 3-0
  Finale: Kris D'Hondt - Filip Lebrun: 3-0
  Bedankt aan alle aanwezigen.

  Vr 26/04/2024 om 20:00 - Clubkampioenschap Jeugd/Vets
  Winnaar Veteranen: Filip Depoortere
  Finale: Filip Depoortere - Kris D'Hondt: 3-0
  3de-4de: Alex Mariman - Bert Ruysseveldt: 3-0

  Winnaar Jeugd: Keo Van de Loo
  Finale: Keo Van de Loo - Karel van nevel: 3-1
  3de-4de: Thomas Coppens - Sven Vanvooren: 3-1

  Winnaar Vets-Jeugd: Filip Depoortere
  Filip Depoortere - Keo van De Loo: 3-0

  OPGELET: Wijziging agenda !!!
  Vr 10/05/2024 om 20:00 - Clubkampioenschap Dubbel
  Winnaars : Sam Depoortere + Filip Depoortere


Speelweek 22


 Vr 19-04-24: 20:00: TTC Deinze A - KTTC Eikenlo A : 13 - 3
 Vr 19-04-24: 20:00: De Pinte B - KTTC Eikenlo B : 10 - 6
 Vr 19-04-24: 20:00: De Pinte C - KTTC Eikenlo C : 10 - 6

Speelweek 21


 Vr 12-04-24: 20:00: KTTC Eikenlo A - Merelbeke E : 8 - 8
 Za 13-04-24: 19:00: KTTC Eikenlo B - Rooigem-Gent J : 12 - 4
 Za 13-04-24: 19:00: KTTC Eikenlo C - TTC Deinze F : 13 - 3

Vets Speelweek 10


 Vr 05-04-24: 20:00: Merelbeke A - KTTC Eikenlo A : 5 - 5
 Vr 05-04-24: 20:00: Merelbeke B - KTTC Eikenlo B : 3 - 7

Speelweek 20


 Vr 29-03-24: 20:00: KTTC Eikenlo A - De Pinte A : 13 - 3
 Vr 29-03-24: 20:00: OVL134 Aalst C - KTTC Eikenlo B : 4 - 12
 Vr 29-03-24: 20:00: Merelbeke K - KTTC Eikenlo C : 6 - 10

Vets Speelweek 9


 Vr 22-03-24: 20:00: KTTC Eikenlo A - Lobos A : 10 - 0
 Vr 22-03-24: 20:00: KTTC Eikenlo B - Lobos B : 9 - 1

Speelweek 19


 Vr 15-03-24: 20:00: Kruibeke B - KTTC Eikenlo A : 11 - 5
 Za 16-03-24: 19:00: KTTC Eikenlo B - Gemo C : 14 - 2
 Za 16-03-24: 19:00: KTTC Eikenlo C - Assenede B : 6 - 10

Speelweek 18


 Za 09-03-24: 19:00: Zele B - KTTC Eikenlo A : 11 - 5
 Za 09-03-24: 19:00: Lobos B - KTTC Eikenlo B : 7 - 9
 Za 09-03-24: 19:00: Lobos C - KTTC Eikenlo C : 9 - 7

Vets Speelweek 8


 Ma 26-02-24: 20:00: Sleidinge A - KTTC Eikenlo A : 0 - 10
 Vr 01-03-24: 20:00: QLT Gent A - KTTC Eikenlo B : 7 - 3

Speelweek 17


 Vr 23-02-24: 20:00: KTTC Eikenlo A - Galmaarden B : 7 - 9
 Za 24-02-24: 19:00: KTTC Eikenlo B - TTC Deinze C : 8 - 8
 Za 24-02-24: 19:00: KTTC Eikenlo C - Vrij 1 : -

Speelweek 16


 Za 17-02-24: 19:00: Sint-Niklase C - KTTC Eikenlo A : 4 - 12
 Vr 16-02-24: 20:00: Stekene D - KTTC Eikenlo B : 10 - 6

Speelweek 15 - C-ploeg 16


 Vr 09-02-24: 20:00: KTTC Eikenlo A - Merelbeke G : 12 - 4
 Za 10-02-24: 19:00: KTTC Eikenlo B - Hamme D : 9 - 7
 Za 10-02-24: 19:00: KTTC Eikenlo C - Vrij 2 : -
 Vr 09-02-24: 19:30: D'leeuw 2001 C - KTTC Eikenlo C : 11 - 5

Vets Speelweek 7


 Za 03-02-24: 19:00: KTTC Eikenlo A - Ronse A : 10 - 0
 Za 03-02-24: 19:00: KTTC Eikenlo B - Nova A : 3 - 7

Speelweek 14


 Vr 26-01-24: 20:00: KTTC Eikenlo A - St. Pauwels B : 6 - 10
 Za 27-01-24: 19:00: KTTC Eikenlo B - Ninove C : 3 - 13
 Za 27-01-24: 19:00: KTTC Eikenlo C - QLT Gent D : 1 - 15

Speelweek 13


 Vr 19-01-24: 20:00: Olsene A - KTTC Eikenlo A : 9 - 7
 Za 20-01-24: 19:00: Sint-Niklase E - KTTC Eikenlo B : 7 - 9
 Za 20-01-24: 19:00: Sint-Niklase F - KTTC Eikenlo C : 11 - 5

Speelweek 12


 Vr 12-01-24: 20:00: KTTC Eikenlo A - Sleidinge A : 4 - 12
 Za 13-01-24: 19:00: KTTC Eikenlo B - Olsene B : 16 - 0 FF
 Za 13-01-24: 19:00: KTTC Eikenlo C - Ronse C : 5 - 11

Vets Speelweek 6


 Vr 05-01-24: 20:00: Rooigem-Gent A - KTTC Eikenlo A : 4 - 6
 Vr 05-01-24: 20:00: Vrij - KTTC Eikenlo B : -

Vets Speelweek 5


 Vr 22-12-23: 20:00: KTTC Eikenlo A - Merelbeke A : 5 - 5
 Vr 22-12-23: 20:00: KTTC Eikenlo B - Merelbeke B : 3 - 7

Speelweek 11


 Vr 08-12-23: 20:00: KTTC Eikenlo A - TTC Deinze A : 5 - 11
 Za 16-12-23: 19:00: KTTC Eikenlo B - De Pinte B : 7 - 9
 Za 16-12-23: 19:00: KTTC Eikenlo C - De Pinte C : 7 - 9

Speelweek 10


 Vr 01-12-23: 20:00: Merelbeke E - KTTC Eikenlo A : 9 - 7
 Vr 01-12-23: 20:00: Rooigem-Gent J - KTTC Eikenlo B : 10 - 6
 Vr 01-12-23: 20:00: TTC Deinze F - KTTC Eikenlo C : 4 - 12

Speelweek 9


 Vr 24-11-23: 20:00: De Pinte A - KTTC Eikenlo A : 9 - 7
 Za 25-11-23: 19:00: KTTC Eikenlo B - Aalst C : 9 - 7
 Za 25-11-23: 19:00: KTTC Eikenlo C - Merelbeke K : 6 - 10

Speelweek 8


 Vr 17-11-23: 20:00: Kruibeke B - KTTC Eikenlo A : 8 - 8
 Za 18-11-23: 19:00: Gemo C - KTTC Eikenlo B : 7 - 9
 Vr 17-11-23: 20:15: HNO Assenede B - KTTC Eikenlo C : 14 - 2

Vets Speelweek 4


 Di 07-11-23: 20:00: Lobos A - KTTC Eikenlo A : 2 - 8
 Di 07-11-23: 20:00: Lobos B - KTTC Eikenlo B : 3 - 7

Speelweek 7


 Vr 03-11-23: 20:00: KTTC Eikenlo A - Zele B : 7 - 9
 Za 04-11-23: 19:00: KTTC Eikenlo B - Lobos B : 7 - 9
 Za 04-11-23: 19:00: KTTC Eikenlo C - Lobos C : 2 - 14

Vets Speelweek 3


 Vr 27-10-23: 20:00: KTTC Eikenlo A - Sleidinge A : 10 - 0
 Vr 27-10-23: 20:00: KTTC Eikenlo B - Gent A : 1 - 9

Heren Speelweek 6


 Vr 20-10-23: 20:15: Galmaarden B - KTTC Eikenlo A : 0 - 16 FF
 Vr 20-10-23: 20:00: TTC Deinze C - KTTC Eikenlo B : 5 - 11
 Vr 20-10-23: 20:00: Vrij 1 - KTTC Eikenlo C : -

Heren Speelweek 5


 Vr 13-10-23: 20:00: KTTC Eikenlo A - Sint-Niklase C : 14 - 2
 Za 14-10-23: 19:00: KTTC Eikenlo B - Stekene D : 3 - 13
 Za 14-10-23: 19:00: KTTC Eikenlo C - D'leeuw 2001 C : 7 - 9

Heren Speelweek 4


 Vr 06-10-23: 20:00: Merelbeke G - KTTC Eikenlo A : 3 - 13
 Za 07-10-23: 19:00: Hamme D - KTTC Eikenlo B : 15 - 1
 Za 07-10-23: 19:00: Vrij 2 - KTTC Eikenlo C : -

Heren Speelweek 3


 Za 30-09-23: 19:00: St. Pauwels B - KTTC Eikenlo A : 11 - 5
 Za 30-09-23: 19:00: Ninove C - KTTC Eikenlo B : 13 - 3
 Vr 29-09-23: 20:00: QLT Gent D - KTTC Eikenlo C : 13 - 3

Heren Speelweek 2


 Vr 22-09-23 - 20:00: KTTC Eikenlo A - Olsene A : 6 - 10
 Vr 23-09-23 - 19:00: KTTC Eikenlo B - Sint-Niklase E : 9 - 7
 Vr 23-09-23 - 19:00: KTTC Eikenlo C - Sint-Niklase F : 9 - 7

Heren Speelweek 1


 Vr 15-09-23 - 20:00: Sleidinge A - KTTC Eikenlo A : 12 - 4
 Vr 15-09-23 - 20:00: Olsene B - KTTC Eikenlo B : 15 - 1
 Vr 15-09-23 - 20:00: Ronse C - KTTC Eikenlo C : 15 - 1

Vets Speelweek 2


 Di 05-09-23 - 19:45: TTC Ronse A - KTTC Eikenlo A: 6 - 4
 Ma 04-09-23 - 20:00: TTC Nova Opdorp A - KTTC Eikenlo B: 5 - 5

Vets Speelweek 1


 Vr 01-09-23 - 20:00: KTTC Eikenlo A - TTC Rooigem Gent: 9 - 1
 Vr 01-09-23 - 20:00:KTTC Eikenlo B - Vrij: -