Filmpje uit Dusseldorf
=================================


Door Bert en Yannick

!!! Clubkampioenschappen !!!


Vr 21/08 - 20u - Clubkampioenschap veteranen / jeugd
Vr 28/08 - 20u - Clubkampioenschap dubbel
Vr 04/09 - 20u - Clubkampioenschap enkel

!!! ALG !!!


Op dinsdag 23/06 vind de jaarlijkse ALV plaats.
Graag zien wij jullie daar tegemoet.
Social distancing blijft van kracht tijdens de meeting.
Indien u zich ziek voelt, blijft u logischerwijs thuis !

Agendapunten:
1)Huldiging kampioenenploegen
2)Ploegopstellingen komend seizoen
3)Financieel verslag en kwijting aan bestuurders
4)Varia

!!! Nieuwe klassementen !!!

Nr Naam OUD NIEUW
1 BLOMME GEERT C0 C0
2 BOUSSY JURRIE C0 C0
3 DIRKSEN MARK C4 C2
4 MARTENS THOMAS C2 C2
5 DEPOORTERE FILIP C4 C4
6 DEVINCK JOERI C4 C4
7 POLLART LAURENT C4 C4
8 PROCIKEVIC STEPHANE C4 C4
9 STULENS ERWIN C4 C4
10 LEBRUN FILIP C6 C6
11 D'HONDT KRIS C6 D0
12 RUYSSEVELDT BERT D4 D4
13 DEPOORTERE SAM E0 D6
14 VLAMINCK WESLEY E0 E0
15 MEIRESONNE STEFAAN E4 E2
16 OOSTERLINCK MARTIN E2 E2
17 VAN HEGHE JORIS E0 E2
18 BERGHS DOMINIQUE E6 E4
19 DE VOS EDDY E6 E4
20 MARIMAN ALEX E4 E4
21 MARTENS NICK E6 E4
22 VAN DE LOO KEO E6 E4
23 VAN NEVEL KAREL E4 E4
24 COPPENS MAARTEN NG E6
25 COPPENS THOMAS NG E6
26 DE JAEGER TOM NG E6
27 DENYS YANNICK E6 E6
28 MEIRESONNE RENZO E6 E6
29 POLLART GILLES E6 E6
30 VAN VOOREN SVEN NG E6
31 MARTENS HELENE NG E6
32 BAUTE VICTOR NG NG
33 DE BOOS JOSHUA NG NG
34 VAN COPPENOLLE LANDER NG NG
35 VAN DE LOO NICK NG NG
36 VERMEERSCH DRIES NG NG
37 VERMEERSCH ROWAN NG NG
38 VERMEERSCH TRISTAN NG NG

!!! Update CORONAVIRUS !!!


Bericht van de VTTL:
Afgelasting resterend programma landelijke en provinciale interclubcompetitie (Speelweken 19-20-21-22).

De resultaten van de eerste 18 speelweken (zowel bij de heren als bij de dames) tellen mee voor het bepalen van de stijgers en dalers.

Voor wat betreft trainingen en evenementen in de eigen lokalen: volg nauwgezet de richtlijnen van de overheid, dit op straffe van zware boetes.

Momenteel dus GEEN training meer in onze club!

Blijf in uw KOT !

!!! Clubkampioenschappen !!!


    Clubkampioenschap Enkel: vrijdag ??/??

    Clubkampioenschap Jeugd & Veteranen: vrijdag ??/??

    Clubkampioenschap Dubbel: vrijdag ??/??


Max op 1 rij, klik op foto hieronder

Max 4 op 4

!!! WEEK 13-14/03 !!!

   Heren
   --------
    Vr 13-03-20 20:15 POVLH19/001 TTC Deinze A - KTTC Eikenlo A : ? - ?
    Vr 13-03-20 20:00 POVLH19/007 KTTC Eikenlo B - Aaigem A : 0 - 16 (ff)
    Vr 13-03-20 20:00 POVLH19/049 KTTC Eikenlo C - Maldegem C : ? - ?
    Za 14-03-20 14:30 POVLH19/085 Sleidinge E - KTTC Eikenlo D : ? - ?
   Jeugd
   --------
    Za 14-03-20 14:00 POVLJ19/004 Rooigem-Gent A - KTTC Eikenlo A : ? - ?
    Za 14-03-20 14:00 POVLJ19/016 Rooigem-Gent D - KTTC Eikenlo B : ? - ?

!!! WEEK 06-07/03 !!!

   Heren
   --------
    Za 07-03-20 19:00 POVLH18/001 KTTC Eikenlo A - Rooigem-Gent E : 6 - 10
    Vr 06-03-20 20:00 POVLH18/009 KTTC Eikenlo B - St. Pauwels C : 9 - 7
    Vr - - POVLH18/051 KTTC Eikenlo C - Vrij : -
    Za 07-03-20 19:00 POVLH18/085 KTTC Eikenlo D - Rooigem-Gent M : 13 - 3
   Jeugd
   --------
    Za 07-03-20 14:00 POVLJ18/006 KTTC Eikenlo A - Olsene A : 10 - 0
    Za 07-03-20 14:00 POVLJ18/018 KTTC Eikenlo B - Gent A (af) : -

!!! WEEK 28-29/02 !!!

   Heren
   --------
    Vr 28-02-20 20:00 POVLH20/051 Nova D - KTTC Eikenlo C : 7 - 9
   Veteranen
   --------
    Vr 28-02-20 20:00 POVLV09/002 KTTC Eikenlo A - Merelbeke A : 7 - 3
   Jeugd
   --------
    Za 29-02-20 14:00 POVLJ21/013 Maldegem A - KTTC Eikenlo B : 3 - 7

!!! WEEK 21-22/02 !!!

   Heren
   --------
    Za 21-02-20 20:30 POVLH17/001 Meteor A - KTTC Eikenlo A : 8 - 8
    Za 21-02-20 20:00 POVLH17/009 Rooigem-Gent F - KTTC Eikenlo B : 13 - 3
    Vr - - POVLH17/085 Vrij - KTTC Eikenlo D : -
   Jeugd
   --------
    Za 22-02-20 14:00 POVLJ17/006 Egmont A - KTTC Eikenlo A : 5 - 5
    Za 22-02-20 14:00 POVLJ17/018 Egmont C - KTTC Eikenlo B : 3 - 7

!!! WEEK 14-15/02 !!!

   Heren
   --------
    Vr 15-02-20 19:00 POVLH16/001 KTTC Eikenlo A - Nova A : 3 - 13
    Vr 14-02-20 20:00 POVLH16/008 KTTC Eikenlo B - Kruibeke B : 8 - 8
    Vr 14-02-20 20:00 POVLH16/050 KTTC Eikenlo C - Hamme E : 10 - 6
    Za 15-02-20 19:00 POVLH16/085 KTTC Eikenlo D - St. Pauwels F : 11 - 5
   Jeugd
   --------
    Za 15-02-20 14:00 POVLJ16/005 KTTC Eikenlo A - TTC Deinze A : 3 - 7
    Za 15-02-20 14:00 POVLJ16/017 KTTC Eikenlo B - Meteor A : 7 - 3

!!! WEEK 07-08/02 !!!

   Heren
   --------
    Vr 07-02-20 20:15 POVLH17/051 Ouwegem A - KTTC Eikenlo C : 9 - 7
   Veteranen
   --------
    Di 04-02-20 20:00 POVLV08/003 Lobos A - KTTC Eikenlo A : 2 - 8

!!! WEEK 31/01-01/02 !!!

   Heren
   --------
    Za 01-02-20 19:00 POVLH15/001 Stekene C - KTTC Eikenlo A : 15 - 1
    Za 01-02-20 19:00 POVLH15/008 Lobos A - KTTC Eikenlo B : 9 - 7
    Vr 31-01-20 20:00 POVLH15/050 Ronse D - KTTC Eikenlo C : 0 - 16
    Vr 31-01-20 20:00 POVLH15/085 Wetteren D - KTTC Eikenlo D : 9 - 7
   Jeugd
   --------
    Za - - POVLJ15/005 Vrij - KTTC Eikenlo A : -
    Za 01-02-20 10:00 POVLJ15/017 Ninove B - KTTC Eikenlo B : 3 - 7

!!! WEEK 24-25/01 !!!

   Heren
   --------
    Za 25-01-20 19:00 POVLH14/001 KTTC Eikenlo A - Temse A : 4 - 12
    Vr 24-01-20 20:00 POVLH14/012 KTTC Eikenlo B - Wetteren A : 7 - 9
    Vr 24-01-20 20:00 POVLH14/054 KTTC Eikenlo C - Kruibeke E : 10 - 6
    Za 25-01-20 19:00 POVLH14/085 KTTC Eikenlo D - TTC Deinze G : 12 - 4
   Jeugd
   --------
    Za 25-01-20 10:00 POVLJ14/005 Galmaarden B - KTTC Eikenlo A : 7 - 3
    Za 25-01-20 10:00 POVLJ14/017 TTC Deinze C - KTTC Eikenlo B : 5 - 5

!!! WEEK 17-18/01 !!!

   Heren
   --------
    Vr 17-01-20 20:00 POVLH13/001 Hamme B - KTTC Eikenlo A : 11 - 5
    Za 18-01-20 19:00 POVLH13/011 Gemo A - KTTC Eikenlo B : 6 - 10
    Za 18-01-20 19:00 POVLH13/053 Gemo C - KTTC Eikenlo C : 5 - 11
    Vr 17-01-20 20:00 POVLH13/085 Merelbeke K - KTTC Eikenlo D : 3 - 13
   Jeugd
   --------
    Za 18-01-20 14:00 POVLJ13/006 KTTC Eikenlo A - Merelbeke A : 9 - 1
    Za 18-01-20 14:00 POVLJ13/018 KTTC Eikenlo B - Merelbeke D : 6 - 4

Vlaamse kampioenschappen


   Sam is uitgenodigd om deel te nemen aan
   de Vlaamse kampioenschappen op 2/2/2020.
   Proficiat sam en veel succes !

!!! WEEK 10-11/01 !!!

   Heren
   --------
    Za 11-01-20 19:00 POVLH12/001 KTTC Eikenlo A - Merelbeke D : 10 - 6
    Vr 10-01-20 20:00 POVLH12/009 KTTC Eikenlo B - Sleidinge B : 10 - 6
    Vr 10-01-20 20:00 POVLH12/051 KTTC Eikenlo C - TTC Deinze D : 9 - 7
    Za 11-01-20 19:00 POVLH12/085 KTTC Eikenlo D - Galmaarden E : 7 - 9
   Jeugd
   --------
    Za 11-01-20 13:30 POVLJ12/006 Merelbeke B - KTTC Eikenlo A : 2 - 8
    Za 11-01-20 10:00 POVLJ12/018 TTC Deinze D - KTTC Eikenlo B : 1 - 9

!!! WEEK 03-04/01 !!!

   Veteranen
   --------
    Vr 03-01-20 20:00 POVLV07/001 KTTC Eikenlo A - Egmont A : 9 - 1

!!! De beste wensen en een sportief 2020 !!!

Vuurwerk     Vuurwerk     Vuurwerk


   Winnaar: Khamis El Habet

Memorial Kevin Colpaert

   Bedankt aan alle deelnemers namens de ouders van Kevin.

!!! WEEK 27-28/12 !!!

   Veteranen
   --------
    Vr 27-12-19 20:00 POVLV06/003 KTTC Eikenlo A - Ronse A : 8 - 2

!!! WEEK 20-21/12 !!!

   Veteranen
   --------
    Vr 20-12-19 20:00 POVLV05/002 KTTC Eikenlo A - Olsene A : 9 - 1

!!! WEEK 13-14/12 !!!

   Veteranen
   --------
    Vr 13-12-19 20:00 POVLV04/002 Merelbeke A - KTTC Eikenlo A : 5 - 5

!!! WEEK 06-07/12 !!!

   Heren
   --------
    Za 07-12-19 19:00 POVLH11/003 KTTC Eikenlo A - Sint-Niklase A : 6 - 10
    Vr 06-12-19 20:00 POVLH11/007 KTTC Eikenlo B - Ronse A : 13 - 3
    Vr 06-12-19 20:00 POVLH11/049 KTTC Eikenlo C - De Pinte C : 8 - 8
    Za 07-12-19 19:00 POVLH11/087 KTTC Eikenlo D - Gent E : 11 - 5
   Jeugd
   --------
    Za 07-12-19 14:00 POVLJ11/002 Ronse A - KTTC Eikenlo A : 3 - 7
    Za 07-12-19 14:00 POVLJ11/014 Ronse B - KTTC Eikenlo B : 4 - 6

!!! WEEK 29-30/11 !!!

   Heren
   --------
    Za 30-11-19 19:00 POVLH10/001 St. Pauwels B - KTTC Eikenlo A : 10 - 6
    Za 30-11-19 19:30 POVLH10/009 Sint-Niklase C - KTTC Eikenlo B : 8 - 8
    Vr 29-11-19 20:00 POVLH10/051 St. Pauwels E - KTTC Eikenlo C : 5 - 11
    Vr 29-11-19 20:00 POVLH10/085 Gent D - KTTC Eikenlo D : 8 - 8
   Jeugd
   --------
    Za 30-11-19 14:00 POVLJ10/001 KTTC Eikenlo A - Sterke Stut A : 7 - 3
    Za 30-11-19 14:00 POVLJ10/013 KTTC Eikenlo B - Maldegem A : 7 - 3

!!! MOSSELSOUPER 23/11/2019 !!!


Za 23/11 (vanaf 18u) organiseert Tafeltennisclub Eeklo zijn jaarlijkse MOSSELSOUPER.

Blokkeer alvast deze datum in uw agenda. Nodig graag ook familie en vrienden uit !!

Menukaart:
* Mosselen à volonté met frieten (volw 25€ / jeugd (12-18j) 15€)
* Stoverij of vol-au-vent met frieten (volw 15€ / jeugd (12-18j) 10€)
* Frikandellen met frieten voor de allerkleinsten (6-12j) : 5€

Inschrijven: op voorhand reserveren is een must (voor 15 november) - graag menukeuzes doorgeven en # personen
* via email: info@kttceikenlo.be / martin.oosterlinck61@gmail.com
* via telefoon: 09/378.19.30 (Martin Oosterlinck)
* via facebook: Tafeltennisclub Eeklo

Locatie: Tafeltennisclub Eeklo - Brugsesteenweg 183 - 9900 Eeklo

!!! WEEK 22-23/11 !!!

   Veteranen
   --------
    Vr 22-11-19 20:00 POVLV03/003 KTTC Eikenlo A - Lobos A : 7 - 3

!!! WEEK 15-16/11 !!!

   Heren
   --------
    Za 16-11-19 19:00 POVLH09/001 Zele A - KTTC Eikenlo A : 10 - 6
    Vr 15-11-19 20:00 POVLH09/009 KTTC Eikenlo B - HNO Assenede A : 12 - 4
    Vr 15-11-19 20:00 POVLH09/051 KTTC Eikenlo C - Nova D : 11 - 5
    Vr 15-11-19 20:00 POVLH09/085 De Pinte F - KTTC Eikenlo D : 0 - 16
   Jeugd
   --------
    Za 16-11-19 10:00 POVLJ09/003 Galmaarden A - KTTC Eikenlo A : 10 - 0
    Za 16-11-19 10:00 POVLJ09/015 Galmaarden C - KTTC Eikenlo B : 2 - 8

!!! WEEK 08-09/11 !!!

   Heren
   --------
    Za 09-11-19 19:00 POVLH08/001 KTTC Eikenlo A - TTC Deinze A : 10 - 6
    Vr 08-11-19 20:00 POVLH08/007 Aaigem A - KTTC Eikenlo B : 16 - 0 - FF
    Za 09-11-19 19:00 POVLH08/049 Maldegem C - KTTC Eikenlo C : 7 - 9
    Za 09-11-19 19:00 POVLH08/085 KTTC Eikenlo D - Sleidinge E : 12 - 4
   Jeugd
   --------
    Za 09-11-19 14:00 POVLJ08/004 KTTC Eikenlo A - Rooigem-Gent A : 1 - 9
    Za 09-11-19 14:00 POVLJ08/016 KTTC Eikenlo B - Rooigem-Gent D : 5 - 5

!!! WEEK 01-02/11 !!!

   Heren
   --------
    Vr 01-11-19 20:00 POVLH07/001 Rooigem-Gent E - KTTC Eikenlo A : 8 - 8
    Za 02-11-19 19:00 POVLH07/009 St. Pauwels C - KTTC Eikenlo B : 11 - 5
    POVLH07/051 Vrij KTTC Eikenlo C : -
    Vr 01-11-19 20:00 POVLH07/085 Rooigem-Gent M - KTTC Eikenlo D : 5 - 11
   Jeugd
   --------
    Za 02-11-19 10:00 POVLJ07/006 Olsene A KTTC - Eikenlo A : 1 - 9
    Za 02-11-19 14:00 POVLJ07/018 Gent A (af) - KTTC Eikenlo B : -

!!! WEEK 24-25/10 !!!

   Veteranen
   --------
    Vr 24-10-19 20:00 POVLV02/001 Egmont A - KTTC Eikenlo A : 6 - 4

!!! WEEK 18-19/10 !!!

   Heren
   --------
    Za 19-10-19 19:00 POVLH06/001 KTTC Eikenlo A - Meteor A : 8 - 8
    Vr 18-10-19 20:00 POVLH06/009 KTTC Eikenlo B - Rooigem-Gent F : 4 - 12
    Vr 18-10-19 20:00 POVLH06/051 KTTC Eikenlo C - Ouwegem A : 10 - 6
    Za - - POVLH06/085 KTTC Eikenlo D - Vrij : ? - ?
   Jeugd
   --------
    Za 19-10-19 14:00 POVLJ06/006 KTTC Eikenlo A - Egmont A : 8 - 2
    Za 19-10-19 14:00 POVLJ06/018 KTTC Eikenlo B - Egmont C : 8 - 2

!!! WEEK 11-12/10 !!!

   Heren
   --------
    Vr 11-10-19 20:00 POVLH05/001 Nova A - KTTC Eikenlo A : 11 - 5
    Vr 11-10-19 20:00 POVLH05/050 Hamme E - KTTC Eikenlo C : 3 - 13
    Za 12-10-19 19:00 POVLH05/085 St. Pauwels F - KTTC Eikenlo D : 6 - 10
   Jeugd
   --------
    Za 12-10-19 10:00 POVLJ05/005 TTC Deinze A - KTTC Eikenlo A : 3 - 7
    Za 12-10-19 09:30 POVLJ05/017 Meteor A - KTTC Eikenlo B : 10 - 0

!!! WEEK 04-05/10 !!!

   Heren
   --------
    Za 05-10-19 19:00 POVLH04/001 KTTC Eikenlo A - Stekene C : 11 - 5
    Vr 04-10-19 20:00 POVLH04/008 KTTC Eikenlo B - Lobos A : 9 - 7
    Vr 04-10-19 20:00 POVLH04/050 KTTC Eikenlo C - Ronse D : 15 - 1
    Za 05-10-19 19:00 POVLH04/085 KTTC Eikenlo D - Wetteren D : 1 - 15
   Jeugd
   --------
    Za - - POVLJ04/005 KTTC Eikenlo A - Vrij : -
    Za 05-10-19 14:00 POVLJ04/017 KTTC Eikenlo B - Ninove B : 9 - 1

!!! WEEK 27-28/09 !!!

   Heren
   --------
    Za 28-09-19 19:00 POVLH03/001 Temse A - KTTC Eikenlo A : 12 - 4
    Vr 27-09-19 20:00 POVLH03/012 Wetteren A - KTTC Eikenlo B : 10 - 6
    Vr 27-09-19 20:30 POVLH03/054 Kruibeke E - KTTC Eikenlo C : 0 - 16
    Vr 27-09-19 19:30 POVLH03/085 TTC Deinze G - KTTC Eikenlo D : 2 - 14
   Jeugd
   --------
    Za 28-09-19 14:00 POVLJ03/005 KTTC Eikenlo A - Galmaarden B : 7 - 3
    Za 28-09-19 14:00 POVLJ03/017 KTTC Eikenlo B - TTC Deinze C : 4 - 6

!!! WEEK 20-21/09 !!!

   Heren
   --------
    Za 21-09-19 19:00 POVLH02/001 KTTC Eikenlo A - Hamme B : 11 - 5
    Vr 20-09-19 20:00 POVLH02/011 KTTC Eikenlo B - Gemo A : 8 - 8
    Vr 20-09-19 20:00 POVLH02/053 KTTC Eikenlo C - Gemo C : 15 - 1
    Za 21-09-19 19:00 POVLH02/085 KTTC Eikenlo D - Merelbeke K : 6 - 10
   Jeugd
   --------
    Za 21-09-19 13:30 POVLJ02/006 Merelbeke A - KTTC Eikenlo A : 6 - 4
    Za 21-09-19 13:30 POVLJ02/018 Merelbeke D - KTTC Eikenlo B : 2 - 8

!!! Mededeling !!!


   TT clubs Knal en Palaestra zijn één club geworden.
   Wedstrijd tegen Eeklo D gaat door in Palaestra (Kastanjelaan 35, Deinze).
   Wedstrijden tegen Eeklo A/C/Jeugd gaan door in Knal (Nieuwstraat 3, Deinze).

!!! WEEK 13-14/09 !!!

   Heren
   --------
    Za 14-09-19 19:00 POVLH01/001 Merelbeke D - KTTC Eikenlo A : 9 - 7
    Vr 13-09-19 20:00 POVLH01/009 Sleidinge B - KTTC Eikenlo B : 11 - 5
    Vr 13-09-19 20:15 POVLH01/051 TTC Deinze D - KTTC Eikenlo C : 13 - 3
    Za 14-09-19 19:30 POVLH01/085 Galmaarden E - KTTC Eikenlo D : 6 - 10
   Jeugd
   --------
    Za 14-09-19 14:00 POVLJ01/006 KTTC Eikenlo A - Merelbeke B : 10 - 0
    Za 14-09-19 14:00 POVLJ01/018 KTTC Eikenlo B - TTC Deinze D : 1 - 9

!!! WEEK 06-07/09 !!!

   Heren
   --------
    Vr 06-09-19 20:30 POVLH05/008 Kruibeke B - KTTC Eikenlo B : 8 - 8
   Veteranen
   -----------
    Di 03-09-19 20:00 POVLV01/003 Ronse A - KTTC Eikenlo A : 3 - 7

Winnaar wisselbeker 2018-2019


   Joris Van Heghe

Nieuwe klassementen 2019-2020


BLOMME GEERT B6 -> C0
BOUSSY JURRIE C0 -> C0
MARTENS THOMAS C0 -> C2
POLLART LAURENT C4 -> C4
PROCIKEVIC STEPHANE C4 -> C4
DEVINCK JOERI C4 -> C4
DEPOORTERE FILIP C4 -> C4
DIRKSEN MARK C4 -> C4
STULENS ERWIN C2 -> C4
D'HONDT KRIS C6 -> C6
LEBRUN FILIP C6 -> C6
RUYSSEVELDT BERT D6 -> D4
DEPOORTERE SAM E2 -> E0
VAN HEGHE JORIS E6 -> E0
VLAMINCK WESLEY E4 -> E0
OOSTERLINCK MARTIN E2 -> E2
MARIMAN ALEX E2 -> E4
MEIRESONNE STEFAAN E2 -> E4
VAN NEVEL KAREL E4 -> E4
DE CUYPER LUC E4 -> E6
DE VOS EDDY E4 -> E6
DENYS YANNICK E6 -> E6
MARTENS NICK E4 -> E6
MEIRESONNE RENZO E6 -> E6
POLLART GILLES NG -> E6
VAN DE LOO KEO E6 -> E6
BAUTE VICTOR NG -> NG
COPPENS MAARTEN NG -> NG
COPPENS THOMAS NG -> NG
LAMMENS MICHIEL NG -> NG
LAMMENS SENNE NG -> NG
MARTENS HELENE NG -> NG NG -> NG
VAN VOOREN SVEN NG -> NG

- DE GHEIN DAVY B6 -> B6
- HOSTE KRISTOF B6 -> B6
- VANDENABEELE SEBASTIEN C0 -> C0
- EL-HABET KHAMIS C2 -> C4
- SAVAT WILLIAM D2 -> D2