!!! Mededeling !!!


   TT clubs Knal en Palaestra zijn één club geworden.
   Wedstrijd tegen Eeklo D gaat door in Palaestra (Kastanjelaan 35, Deinze).
   Wedstrijden tegen Eeklo A/C/Jeugd gaan door in Knal (Nieuwstraat 3, Deinze).

!!! WEEK 13-14/09 !!!

   Heren
   --------
    Za 14-09-19 19:00 POVLH01/001 Merelbeke D - KTTC Eikenlo A : ? - ?
    Vr 13-09-19 20:00 POVLH01/009 Sleidinge B - KTTC Eikenlo B : ? - ?
    Vr 13-09-19 20:15 POVLH01/051 TTC Deinze D - KTTC Eikenlo C : ? - ?
    Za 14-09-19 19:30 POVLH01/085 Galmaarden E - KTTC Eikenlo D : ? - ?
   Jeugd
   --------
    Za 14-09-19 14:00 POVLJ01/006 KTTC Eikenlo A - Merelbeke B : ? - ?
    Za 14-09-19 14:00 POVLJ01/018 KTTC Eikenlo B - TTC Deinze D : ? - ?

!!! WEEK 06-07/09 !!!

   Heren
   --------
    Vr 06-09-19 20:30 POVLH05/008 Kruibeke B - KTTC Eikenlo B : ? - ?
   Veteranen
   -----------
    Aanvraag om te verplaatsen is nog niet bevestigd !
    Vr 06-09-19 20:00 POVLV01/003 Ronse A - KTTC Eikenlo A : ? - ?

Winnaar wisselbeker 2018-2019


   Joris Van Heghe

Nieuwe klassementen 2019-2020


BLOMME GEERT B6 -> C0
BOUSSY JURRIE C0 -> C0
MARTENS THOMAS C0 -> C2
POLLART LAURENT C4 -> C4
PROCIKEVIC STEPHANE C4 -> C4
DEVINCK JOERI C4 -> C4
DEPOORTERE FILIP C4 -> C4
DIRKSEN MARK C4 -> C4
STULENS ERWIN C2 -> C4
D'HONDT KRIS C6 -> C6
LEBRUN FILIP C6 -> C6
RUYSSEVELDT BERT D6 -> D4
DEPOORTERE SAM E2 -> E0
VAN HEGHE JORIS E6 -> E0
VLAMINCK WESLEY E4 -> E0
OOSTERLINCK MARTIN E2 -> E2
MARIMAN ALEX E2 -> E4
MEIRESONNE STEFAAN E2 -> E4
VAN NEVEL KAREL E4 -> E4
DE CUYPER LUC E4 -> E6
DE VOS EDDY E4 -> E6
DENYS YANNICK E6 -> E6
MARTENS NICK E4 -> E6
MEIRESONNE RENZO E6 -> E6
POLLART GILLES NG -> E6
VAN DE LOO KEO E6 -> E6
BAUTE VICTOR NG -> NG
COPPENS MAARTEN NG -> NG
COPPENS THOMAS NG -> NG
LAMMENS MICHIEL NG -> NG
LAMMENS SENNE NG -> NG
MARTENS HELENE NG -> NG NG -> NG
VAN VOOREN SVEN NG -> NG

- DE GHEIN DAVY B6 -> B6
- HOSTE KRISTOF B6 -> B6
- VANDENABEELE SEBASTIEN C0 -> C0
- EL-HABET KHAMIS C2 -> C4
- SAVAT WILLIAM D2 -> D2