!!! WEEK 20-21/10 !!!

   Jeugd
   --------
    21/10 Za 14u00 POVLJ08/010 Eikenlo A - Galmaarden B : ? - ?

   Veteranen
   ------------
    21/10 Za 20u00 POVLV03/002 Eikenlo A - Sleidinge A : ? - ?

!!! WEEK 13-14/10 !!!

   Heren
   --------
    14/10 Za 19u00 LH05/045 Salamander A - Eikenlo A : 14 - 2
    13/10 Vr 20u00 POVLH05/011 Sleidinge A - Eikenlo B : 10 - 6
    13/10 Vr 20u00 POVLH05/016 Eikenlo C - St. Pauwels C : 8 - 8
    13/10 Vr 20u00 POVLH05/052 Eikenlo D - Sterke Stut C : 8 - 8
    13/10 Vr 20u00 POVLH05/092 Merelbeke J - Eikenlo E : 13 - 3
   Jeugd
   --------
    -

Week 13-14/10 - Weetjes
=======================

  * A-ploeg: Geert en Brecht redden de eer.
  * B-ploeg: Stephane mooie 3 op 4.
  * C-ploeg: Bruintje matchwinnaar !
  * D-ploeg: William en Alex top, Sam ziek.
  * E-ploeg: Tegen te sterke ploeg.
  * Jeugd A: Weekje vrij.

Week 13-14/10 - Ploeg van de week - Eikenlo C
=============================================

Filip
Raf
Laurent
Filip
Filip
Raf
laurent
Filip

Animatie

!!! WEEK 06-07/10 !!!

   Heren
   --------
    07/10 Za 19u00 LH04/045 Eikenlo A - Kuurne A : 8 - 8
    07/10 Za 19u00 POVLH04/011 Eikenlo B - Maldegem A : 6 - 10
    06/10 Vr 20u00 POVLH04/018 Merelbeke E - Eikenlo C : 9 - 7
    06/10 Vr 20u00 POVLH04/054 Wetteren B - Eikenlo D : 11 - 5
    06/10 Vr 20u00 POVLH04/092 Eikenlo E - Egmont D : 4 - 12
   Jeugd
   --------
    07/10 Za 14u00 POVLJ06/012 Eikenlo A - Gent B : 3 - 7

Week 06-07/10 - Weetjes
=======================

  * A-ploeg: Kristof en Davy top.
  * B-ploeg: Terug pandoering.
  * C-ploeg: Erwin, Filip en Kris 1tje te weinig...
  * D-ploeg: Tegen topper, Bert 3 op 4.
  * E-ploeg: Joris en Wesley 2 op 4.
  * Jeugd A: Elk 1tje tegen sterke ploeg, heel goed.

Week 06-07/10 - Ploeg van de week - Eikenlo A
=============================================

Brecht
Kristof
Jurrie
Davy
Brecht
Kristof
Jurrie
Davy

Animatie

!!! WEEK 29-30/09 !!!

   Heren
   --------
    30/09 Za 19u00 LH03/045 Eikenlo A - Salamander D : 10 - 6
    30/09 Za 19u00 POVLH03/011 Eikenlo B - De Pinte A : 14 - 2
    29/09 Vr 20u00 POVLH03/013 Eikenlo C - Rooigem F : 4 - 12
    29/09 Vr 20u00 POVLH03/049 Eikenlo D - Schendelbeke B : 10 - 6
    29/09 Vr 20u00 POVLH03/096 Stekene H - Eikenlo E : 6 - 10
   Jeugd
   --------
    30/09 Za 14u00 POVLJ05/011 Vrij - Eikenlo A : -

Week 29-30/09 - Weetjes
=======================

  * A-ploeg: 1ste punten: Geert en Kristof 4.
  * B-ploeg: Tegen 3 man.
  * C-ploeg: Joeri zeer goed.
  * D-ploeg: Al 3de overwinning op rij.
  * E-ploeg: Ook de jongsten aan de tafel.
  * Jeugd A: Weekje vrij.

Week 29-30/09 - Ploeg van de week - Eikenlo A
=============================================

Geert
Kristof
Jurrie
Davy
Geert
Kristof
Jurrie
Davy

Animatie

!!! Competitieboekje !!!


   Uw competitieboekje ligt klaar 'op naam' in onze club.

!!! WEEK 22-23/09 !!!

   Heren
   --------
    23/09 Za 19u00 LH02/046 St. Pauwels A - Eikenlo A : 13 - 3
    22/09 Vr 20u15 POVLH02/012 Knal B - Eikenlo B : 15 - 1
    22/09Vr 20u00 POVLH02/015 Egmont A - Eikenlo C : 11 - 5
    23/09 Za 19u00 POVLH02/051 Hamme E - Eikenlo D : 5 - 11
    22/09 Vr 20u00 POVLH02/095 Eikenlo E - Maldegem D : 13 - 3
   Jeugd
   --------
    23/09 Za 14u00 POVLJ04/011 Eikenlo A - Sterke Stut A : 3 - 7

Week 22-23/09 - Weetjes
=======================

  * A-ploeg: Tot 5-3 goed mee.
  * B-ploeg: Toch wel zware pandoering.
  * C-ploeg: Ook hier tot 6-4 goed mee.
  * D-ploeg: Iedereen sterk gespeeld !
  * E-ploeg: Wesley en Stefaan 4 op 4
  * Jeugd A: Sterke Stut iets te sterk.

Week 22-23/09 - Ploeg van de week - Eikenlo D
=============================================

Filip
Alex
Eddy
Sam
Filip
Alex
Eddy
Sam

Animatie

!!! WEEK 15-16/09 !!!

   Heren
   --------
    16/09 Za 19u00 LH01/046 Eikenlo A - Gierle A : 7 - 9
    16/09 Za 19u00 POVLH01/012 Eikenlo B - Lobos A : 13 - 3
    15/09 Vr 20u00 POVLH01/015 Eikenlo C - Sint Niklase A : 7 - 9
    15/09 Vr 20u00 POVLH01/051 Eikenlo D - Erembodegem C : 10 - 6
    15/09 Vr 20u00 POVLH01/093 Vrij - Eikenlo E : -

   Jeugd
   --------
    16/09 Za 14u00 POVLJ03/011 Eikenlo A - Merelbeke C : 8 - 2

Week 15-16/09 - Weetjes
=======================

  * A-ploeg: Mooie uitslag tegen topper.
  * B-ploeg: 1 op 1, de start naar de titel...
  * C-ploeg: Zeer mooie uitslag tegen titelkandidaat.
  * D-ploeg: Sterke reeks: Direct punten pakken is belangrijk!
  * E-ploeg: 1ste week al vrij.
  * Jeugd A: Zeer mooie uitslag !

Week 15-16/09 - Ploeg van de week - Eikenlo B
=============================================

Thomas
Khamis
Erwin
Laurent
Thomas
Khamis
Erwin
Laurent

Animatie

!!! WEEK 08-09/09 !!!

   Jeugd
   --------
    09/09 Za 14u00 POVLJ02/012 Sleidinge A - Eikenlo A : 4 - 6

   Veteranen
   --------
    08/09 Vr 20u00 POVLV02/002 Nova A - Eikenlo A : 3 - 7

Week 08-09/09 - Weetjes
=======================

  * Jeugd A: Onze jongsten goed gestart.
  * Vets : Tegenstander weinig kans.

!!! WEEK 01-02/09 !!!

   Veteranen
   --------
    01/09 Vr 20u00 POVLV01/003 Eikenlo A - Rooigem A : 9 - 1

Week 01-02/09 - Weetjes
=======================

  * Vets : Al direct stempel gezet.

Mosselsouper 2/9/2017

Mosselsouper

Op zaterdag 2 september 2017.

Bedankt aan alle 98 eters voor een toffe en gezellige avond.
Bedankt aan alle helpers en helpertjes !

Definitieve kalender

Competitie kalender via Competitie A-ploeg
Competitie kalender via Competitie B-ploeg
Competitie kalender via Competitie C-ploeg
Competitie kalender via Competitie D-ploeg
Competitie kalender via Competitie E-ploeg
Competitie kalender via Competitie Jeugd-ploeg
Competitie kalender via Competitie Veteranen-ploeg


!!! Nieuwe Klassementen !!!



Nr Naam Nieuw Klas.
1 Davy De Ghein B6
2 Blomme Geert C0
3 Boussy Jurrie C0
4 Hoste Kristof C0
5 Brecht Nuytinck C0
6 Martens Thomas C0
7 Procikevic Stephane C2
8 Khamis El-Habet C4
9 Depoortere Filip C4
10 Stulens Erwin C4
11 Dirksen Mark C4
12 Daniels Raf C4
13 Pollart Laurent C4
14 Devinck Joeri C4
15 D'Hondt Kris D0
16 Lebrun Filip D0
17 Savat William D2
18 Ducheyne Chris D2
19 De Decker Ivan D4
20 Ruysseveldt Bert E0
21 Verstringe Louise (recreant) E0
22 Alex Mariman E2
23 Oosterlinck Martin E2
24 Van Heghe Joris E4
25 Depoortere Sam E4
26 De Vos Eddy E4
27 Martens Nick E4
28 De Schepper Steven E4
29 Meiresonne Stefaan E4
30 De Cuyper Luc (recreant) E4
31 Denys Yannick E6
32 Wesley Vlaminck E6
33 Meiresonne Renzo E6
34 De Smet Etienne E6
35 Van Nevel Karel E6
36 Verstringe Dana (recreant) E6
37 Van Vooren Sven NG
38 Martens Helene NG
39 Pollard Gilles NG
40 Van de Loo Keo NG
41 Emiel Coene NG
42 Nick Damman NG



Alle nieuwe klassementen 2017-2018